Veel, heel veeeeeel apenhaar

Veel, heel veeeeeel apenhaar

De laatste weken al last van apenhaar, dus hoofdlijn met voorslag zonder knoop. Aangekomen zag ik een prachtige zee, branding voor de zeebaars en lekker weer met een windje. Binnen 1 minuut lag de lijn van buurman Ben voor mijn voeten, 50 m. vlag van apenhaar.

Apenhaar - heel veel apenhaar
Apenhaar – heel veel apenhaar. Bron Tom van der Geest.

De hele wedstrijd veel, heel veel apenhaar gezien, ik hoorde iedereen hierover. Frank en Ben vingen zo rond half 12 ieder een visje van 18 cm. Botje en een baarsje. Frank pakte om vijf voor twaalf nog een visje van 19 cm.

Gert Groentjes en Cor Zonneveld fanatiek vissend
Gert Groentjes en Cor Zonneveld fanatiek vissend

Ik heb alleen maar apenhaar gezien, regelmatig met een krab er in, dus daarmee de kleinzoons goed vermaakt. leuk toch als er wat in het emmertje zit?

Arie Brankenhof, compleet gefocused.
Arie Brankenhof, compleet gefocused.

De vangsten waren over het algemeen slecht. Voor de punten én de nieuwe competitiestand verwijs ik jullie naar de site, menu-item competitiestand. In vak A stond 4 man, in vak B stond ook 4 man en in vak C stond 12 man. In vak C zijn de meeste centimeters gevangen, maar de vangers in vak A en B gingen er met de mooiste punten vandaar. Tactisch vissen heet dat!

Trekker van de gebroeders Welp.
Trekker van de gebroeders Welp.

Een mooie nazit gehad en van twee vismaten hun overgebleven aas gehad. Altijd blij mee! En kijken wat de maandag mij brengt als ik 's middags even ga vissen.

De hengels in slagorde, toen moest het nog gebeuren.
De hengels in slagorde, toen moest het nog gebeuren.

De westrijdcommissie,

Peter Hollenberg en Cor Juffermans