ZZ-Zomeravondcompetitie 3

ZZ-Zomeravondcompetitie 3

 

Goed lieten smaken, iedere 10 minuten kale haken waar je ook heen gooide.

 

De vis was al niet dik aanwezig, maar de krabben wisten het wel verder te verpesten. De enige vis die onderweg gemeld werd, was een botje van 14 cm. gevangen door vader Aad. Vals gehaakt, maar ja vis is vis en als Paul niet in de buurt is, kan je toch mooi even toeslaan. Heel voorzichtigwerd er toch her en der een visje gemeld maar het hield niet over. Vlak voor de finish perst onze Jan Stroomer er een eindspurt uit en hij weet toch mooi even een Tong van 33 cm. te vangen. Door dit resultaat mag hij zich gelijk in het geel hijsen want samen met een botje was hij niet allen winnaar van de avond maar stijgt gelijk naar de eerste plaats in het tussenklassement.

Al met al 6 mensen met vis:

 

1e Jan Stroomer met 47 cm.  waaronder  1 zeetong.

2e Nico Weel met 42 cm.

3e Nico Mooy 25 cm.

4e Frans Glorie 23 cm.

5e Kees-Jan Castricum 20 cm.

6e Aad Hollenberg 14 hele cm.

7e Rest van de vissers.

8e De niet vissers.

 

De tussenstand volgt nog. In ieder geval kan ik melden dat de hele top 6 van plek Is gewisseld. En de volgende ZZ-Zomeravondwedstrijd  wordt gehouden op vrijdag 23 augustus. Aanvang 19.30 uur allemaal tot dan.

 

Groet Ronald