Corona proof clubhuis.

Corona proof clubhuis.

Beste allemaal.

Met ingang van 1 juli mogen wij ons clubhuis gebruiken, met inachtneming van de volgende maatregelen.

Je komt het clubhuis binnen door de voordeur. In de hal kan je je handen ontsmetten. Volg de looproute, pijlen op de vloer. De zitplaatsen zijn aangegeven met groene stickers. Wil je iets bestellen, blijf dan achter de gele streep bij de bar staan. Je bestelling word klaargezet waarna je, liefst gepast, betaald en je bestelling meeneemt. Niet meer dan 2 personen in de toiletgedeelte. Als je naar huis gaat verlaat je het clubhuis door de roldeur in de tractorstelling. Respecteer de anderhalve meter maategel. Houden wij ons aan bovenstaande maatregelen, dan kunnen we weer gezellig op de zaterdagmiddagen een biertje drinken. En last but not least.

Voel je je niet lekker, blijf dan thuis.