De eerste maar zeker niet de beste. wedstrijd 15 januari

De eerste maar zeker niet de beste. wedstrijd 15 januari

De eerste was zeker niet de beste.
Nadat ik veel te lang mijn geheugen heb gepijnigd om iets zinvols op papier te krijgen moet ik mij er bij neerleggen dat dit een verslagje wordt waarbij weinig tot niets te melden valt. Past eigenlijk wel bij de vangsten tijdens de eerste wedstrijd van de “Salamander”.
Op 15-01-2017 trotseerden 19 man de kou om een visje te verschalken. Ondergetekende was ook van de partij en begon om 09.00 uur, gebrand op succes, aan de wedstrijd. Ik kan kort zijn , in drie uur tijd geen stootje gezien. Af en toe een kale haak maar verder niets. Wel af en toe een dot apenhaar. Wat is dat toch een ramp als je die troep in je lijn hebt. Ik heb werkelijk van alles geprobeerd. Ver weg, dicht bij en alle afstanden daartussen. Wapperlijnen in alle kleuren van het spectrum en alle lengtes die maar verantwoord waren . Afhouder’s met grote haken, kleine haken, alle onderlijnen die ik mee had zijn de revue gepasseerd maar niets mocht baten. Ook mij buren , Jaco en Hielke konden geen succesje boeken. Als enige reden kan ik bedenken dat de storm, 3 dagen eerder, in combinatie met springtij het onderwaterlandschap dermate had veranderd dat zelfs de meest gelouterde vis de kluts kwijt was geraakt en de weg naar onze haken niet kon vinden. Om 12 uur kwam er einde aan de wedstrijd en kon in het clubhuis worden overgegaan tot het opmaken van de eindstand.
Nimmer waren Kees en ik zo snel klaar met de uitslag.
Op de eerste plaats Peter Mourits met 4 visjes, in totaal 59 cm vis
Op de tweede plaats Arie Brakenhof met een zeebaarsje van 31 cm.
Op de derde plaats de overige zeventien met 0,0 cm.
De gelukkige in de tombola waren Cor Hes, Marin Duin en herintreder Thijs Boonstra.
Wist U dat:
Er totaal 90 cm vis is gevangen.
Dit per visser 4,7453 cm vis is.
De derde prijs gedeeld wordt door 17 man.
Dat dit 0,5826 euro de man is.
Het ondoenlijk is om dit over te maken en derhalve de prijs aan de club vervalt.
Cor Juffermans gelijk had door thuis te blijven aangezien de schade voor ”No show” maar 4 punten was.
Het strand bezaaid lag met zeesterren.
Dit volgens Jaco vriendjes waren van Spongebob Squarepants en hij het weten kan.
De Welpjes c.s. schitterden door afwezigheid door de griep.
Nico Weel en ondergetekende de volgende dag de overgebleven pieren hebben opgevist in het Noordzeekanaal.
We prima hebben staan vissen en Nico naar huis ging met een mooi maaltje wijting.
Ik uiteindelijk van niets toch nog iets wist te maken.
Ik er de volgende wedstrijd niet bij ben.
Ik jullie evengoed veel succes toewens
Gert-Jan de Zeeuw.