Zomeravondwedstrijden 1 en 2

Zomeravondwedstrijden 1 en 2

De zomeravondwedstrijden 2018 zijn weer van start gegaan,
De eerste wedstrijd werd bezocht door 11 mannen en vrouwen,waaronder onze vrienden en vriendinnen uit Almelo en omstreken. Je weet wel, die Grolsch drinkers, haha.
Enkele van onze leden waren aan het vissen bij onze oosterburen in Gemünd, dus die moesten we missen.
Er werd aan ons strandje lekker gevangen, ondanks de oostenwind, want iedereen had vis, en niet een beetje ook. Bot en ook enkele mooie baarzen.
Er kon een verrassende winnaar bekend gemaakt worden, jaja, top gevist Hans.
De uitslag: 1.Hans welp (3.67m)
2.Ben Prins (3.18m)
3.Hielke Boomsma (3.02m)

De tweede wedstrijd waren alle toppers weer aanwezig en kon het los gaan.
Lekker windje uit het Noord-Westen, dus een fijne branding.
Toch bleek het na het startsignaal om 19.30 uur heel lastig vissen.
Het barste van de krabben en het was dus zaak om regelmatig het aas te verversen. De winnaar van de vorige wedstrijd stond ver in ‘De Noord’, hij kwam echter al snel terug want hij ving alleen maar hele grote bossen sla.
We waren met 14 man, de ene helft wist enkele mooie visjes te vangen,terwijl de andere helft geen stootje heeft gezien.
27 juli krijgen we nieuwe kansen, en dan is het al weer bijna bramentijd.
De uitslag: 1.Hielke Boomsma (1.99m)
2.Nico Mooy (1.73m)
3.Sjaak Tessel (1.25m)

foto van Zeeboten-en strandvisvereniging de Salamander.